odszkodowania za slupy energetyczne po 30 latach

odszkodowania za slupy energetyczne po 30 latach

Klasyfikowanie swój zespół posłów – Pracownik Vs niezależnego wykonawcę

Tak, firma rozwija się i jesteś gotowy, aby zlecić lub powierzyć część prac w firmie. Jednak jesteś mylić o tym, jak sklasyfikować nowego członka zespołu: pracownika lub niezależnego wykonawcy? Poniżej znajduje się lista klasyfikacji pracowników, aby pomóc tej ważnej decyzji biznesowej. Jak w każdym aspekcie swojej działalności, który jest z natury prawnej lub podatkowej, należy rozważyć poszukiwania formalne rady księgowego i / lub pełnomocnika, aby pomóc.

Mamy nadzieję, że ten przegląd zapewni wystarczająco dużo podstawowych informacji zadać odpowiednie pytania swoich doradców biznesowych.

Klasyfikacja Pracowników

Klasyfikacja osoby jako niezależny podmiot lub pracownika ma znaczenie dla celów podatkowych.

Dla niezależnego wykonawcy, należy złożyć formularz IRS 1099-misc zgłosić wypłaty 600 $ lub więcej.

Jeśli klasyfikowania pracownika jako niezależny podmiot, a nie masz wystarczających podstaw takiego działania, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za podatki pracy dla tego pracownika, które zazwyczaj zawierają podatków dochodowych, zabezpieczenia społecznego, Medicare i bezrobocia.

Jeśli chcesz IRS w celu ustalenia, czy pracownik jest niezależny wykonawca lub pracownikiem, można złożyć formularz SS-8, oznaczanie statusu pracownika dla celów federalnych podatków zatrudnienie i dochody podatkowe Withholding.Independent Wykonawcy wobec pracownika

Co do zasady, osoba jest niezależnym podmiotem, jeżeli osoba, dla której wykonania usług ma prawo do kontrolowania i kierowania tylko wynik pracy, a nie to, co zostanie zrobione, jak to zostanie zrobione, lub metoda zrealizować wynik.

Osoba fizyczna jest pracownikiem, jeśli on lub ona wykonuje usługi na rzecz pracodawcy, a pracodawca może kontrolować, co zostanie zrobione i jak to będzie done.Categories of Control

Artykuł napisany przez:

Author: odszkodowaniaenergetyczne.pl

Share This Post On