jak uzyskac odszkodowanie od biura podrozy

jak uzyskac odszkodowanie od biura podrozy

SBA Oferta W kompromisu i Personal Gwarancja

Spędzam moje dni Fielding telefony od ludzi z całego kraju, prawie wszystkie z nich mają trwającą problem z pożyczki SBA. Jednym z najczęstszych dolegliwości, które słyszę od ludzi dotyczą gwarancji osobistych i zazwyczaj należą do jednej z tych zmian:

PYTANIE: Podpisałem prywatnego gwarancji dla firmy mojego przyjaciela, ale nie miałem nic wspólnego z biznesem. Dlaczego oni po mnie idzie, a nie moim przyjacielem?

ODPOWIEDŹ: Gdy użytkownik zgadza się osobiście gwarantuje dług, Twój osobiście zobowiązała się do spłaty długu , jeśli firma nie uczyni. W większości przypadków bank nie jest zobowiązany do kontynuowania poręczycieli w określonej kolejności. Bank może zdecydować się realizować wszystkie poręczycieli na raz, lub alternatywnie, mogą one prowadzić gwaranta, że ??ich zdaniem ma najwięcej aktywów. Jeżeli kiedy pożyczka została udzielona, ??przyjaciel, który poręczył pożyczkę miały istotny wartości netto, podczas gdy właściciel firmy miał minimalną wartość netto, można mieć pewność, że bank będzie spędzają czas i pieniądze prowadzenia bardziej zamożne pary. Choć nie mogą myśleć, że to sprawiedliwe, że bank pozwać osobę, która nie miał udziałów w biznesie, to rzeczywistość osobistą. To dlatego zgadzając się osobiście zagwarantować długu dla przyjaciela nigdy nie należy lekceważyć.

PYTANIE: Ja osobiście gwarantowane pożyczki SBA dla mojego byłego małżonka. Dekret rozwodu stwierdza, że ??mój były małżonek jest odpowiedzialny za spłatę długu, ale właśnie dostałem pismo informujące, że jestem odpowiedzialny. Co daje?

ODPOWIEDŹ: Zacznę od mojego oświadczenia: Nie jestem prawnikiem, a to nie jest doradztwo prawne. Powinieneś zobaczyć się z adwokatem w swojej okolicy za wszelkie kwestie prawne. Teraz, z tym powiedział, powiem ci, co widziałem tak daleko, jak ta sytuacja dotyczy.
Artykuł napisany przez:

Author: odszkodowaniaenergetyczne.pl

Share This Post On