odszkodowania za slupy energetyczne wroclaw forum

odszkodowania za slupy energetyczne wroclaw forum

Dlaczego potrzebujemy ubezpieczenie samochodu

Mając na ubezpieczenie samochodu jest absolutną koniecznością dla wszystkich kierowców na drogach Wielkiej Brytanii. Ale dlaczego tak się dzieje? Cóż, krótka odpowiedź jest taka, że ??jest to wymóg prawny posiada pokrywę partii co najmniej trzeci. Więc dlaczego jest to wymóg prawny? To miejsce, gdzie długa odpowiedź przychodzi.

Po pierwsze i najważniejsze, UK użytkownicy dróg muszą mieć podstawowy poziom ubezpieczenia wypłaty odszkodowania osobom trzecim. Było to prawo od 1930 roku i została zaktualizowana w ustawie o ruchu drogowym 1988. Ustawa przewiduje, że trzeba mieć jakiś rodzaj ubezpieczenia lub ochrony przed ich odpowiedzialności wobec osób trzecich (co może oznaczać dla innych użytkowników dróg i pieszych) w przypadku, szkody osobowe wyrządzone nich, albo że ich nieruchomość jest uszkodzony w wyniku korzystania z drogi. W prostych słowach, inni ludzie zasługują być chroniona przed opadem, które mogą wynikać z użytkowania pojazdu. Ubezpieczonych chroni więc przed stronami nieświadomych kosztów poniesionych z powodu urazu, uszkodzenia ich pojazdów oraz kosztów prawnych.

Rozważmy pozycję, w której przypadkowo pojechać do innego samochodu, ale nie mają ubezpieczenia. Może nie być w stanie pozwolić sobie na pokrycie uszkodzenia samochodu drugiego kierowcy lub rachunki medyczne poniesione z powodu kontuzji zadane. Wszelkie powstałe koszty sądowe mogą być znaczące. Ale na pewno nie jest to sprawiedliwe, że kierowca, który nie ponosi winy Osady rachunek?

Ktoś może mieć pomyśleć „Cóż, jestem dobrym kierowcą z doskonałym zapisem – Nie zamierzam być przyczyną wypadku”. To może równie dobrze być przypadek – jednak jedynym sposobem na zagwarantowanie taki czysty arkusz jest nigdy za kierownicą. Istnieje wiele sposobów, w którym wypadek może być spowodowane, w którym nie może uważać się za winy w normalnych warunkach, a jednocześnie byłyby winy w sensie prawnym, jako że przyczyną wypadku nie jest ubezpieczony.
Artykuł napisany przez:

Author: odszkodowaniaenergetyczne.pl

Share This Post On